Glotnučiai jūsų sveikatai

 

Glotnučiai

Kodėl verta gerti glotnučius

Glotnučiai yra paprastas, skanus ir efektyvus būdas į savo mitybą įtraukti vaisių, daržovių ir vitaminų.

Sąžiningai, ar iš tikrųjų pavyksta suvalgyti tas rekomenduojamas 5 porcijas daržovių ir vaisių per dieną? O kaip jūsų vaikai? Į kokteilį lengva įtraukti nepageidaujamų daržovių, o kokteiliai tokie populiarūs ne be priežasties. Jie tikriausiai yra lengviausias ir skaniausias būdas maitintis sveikiau.

Naminis kokteilis yra pigesnis, jūs patys sprendžiate, ką į jį dedate, ir turite daugybę pasirinkimų. Jei norite juos nuolat įtraukti į savo mitybą, svarbiausia yra gerai suplanuoti, nusipirkti kokybiškų ingredientų ir turėti viską, ko reikia jiems paruošti. Ko reikia glotnučiui paruošti?

Trintuvas glotnučiams gaminti

Pastatomas trintuvas

Aukštos kokybės pastatomas trintuvas yra būtinas priedas. Naudodami galingą trintuvą galite apdoroti vaisius ir daržoves bei paruošti naminį žemės riešutų sviestą, kuris suteiks papildomą baltymų ir sveikųjų riebalų porciją. Jis taip pat gali apdoroti ledą, kurį ypač vertinsite vasarą, nesvarbu, ar tai jūsų vaikų naminiai ledai, vaisių kokteiliai, ar braškių margaritai. Aukščiausią našumą garantuoja prietaisai, pagaminti Vitamix arba KitchenAid (Power Plus kolekcija).

Rekomenduojame turėti stalinį trintuvą ir ingredientus, nes paprastai ryte nėra laiko gaišti, tačiau trintuvas taip pat gali būti jūsų virtuvės puošmena. Rinkitės iš retro stiliaus Artisan kolekcijos iš KitchenAid, dizainerio ir elegantiškos Alessi kolekcijos Plissé arba futuristinės linijos iš Zwilling.

Glotnučių gaminimo aparatas

Glotnučių gaminimo aparatas

Stalinis trintuvas yra puiki investicija, jei išnaudojate visas jo galimybes. Bet jei norite paruošti tik kokteilius ir jums reikia greito, vietą taupančio, praktiško pagalbininko, glotnučių gaminimo aparatas bus geriausias pasirinkimas. Glotnutis sumaišomas tiesiai inde, kuris vėliau naudojamas kaip kelioninis butelys. Minimalus indų kiekis, maksimalus patogumas. Daugumoje modelių yra 2 indeliai porai arba talpa 2 kokteilių porcijoms.

Citrusinių vaisių spaudyklė

Citrusinių vaisių spaudyklė

Ar jums patinka citrusiniai vaisiai? Tiesiog perpjaukite per pusę citriną, apelsiną ar greipfrutą ir išspauskite! Geriausios kokybės sulčių pakuotė neprilygsta namuose spaustoms sultims. O stiklinė drungno citrininio vandens ryte yra tai, kam negali atsispirti daugelis sveikatingumo guru. Geriausias pasirinkimas yra citrusinių vaisių spaustuvė arba sulčiaspaudė.

Buteliukas glotnučiams

Buteliukas glotnučiams

Paprastai kokteilius geriame ryte pusryčiams arba kaip užkandį. Galite pasigaminti jį ir pasiimti su savimi į automobilį, į sporto salę, į darbą – tai tobuli pusryčiai keliaujant. Jei išsinešimui skirto buteliuko nėra su maišytuvu, turėtumėte jį įsigyti. Rinkitės buteliukus, pagamintus iš ekologiško plastiko arba nerūdijančio plieno ir plačiu kaklu. Tai palengvina gėrimą ir valymą. Paprastai kokteiliai yra gana tiršti, o jei mėgstate į gėrimus dėti sėklų, platesnis kaklelis palengvins vartojimą. Buteliukus glotnučiams galima plauti indaplovėje, bet jei išgersite po kelių valandų, geriau naudoti kūdikių buteliukų šepetėlį. Nepamirškite apie tinkamą skysčių vartojimą. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip kasdien išgerti 2 litrus skysčių.