Max Benjamin

Max Benjamin – šeimos prekės ženklas, siūlantis rankų darbo prabangias žvakes ir kitus nuostabiai kvepiančius gaminius, skirtus sumažinti stresą, atsipalaiduoti ir nusiraminti. Raskite sau išskirtinį kvapą ir turėkite jį visur su savimi.
9 items total

Max Benjamin - nuotaiką atitinkantys kvapai

Max Benjamin tai prekės ženklas, kuris nuo pat pradžių kėlė bangas kvepalų pramonėje. Šis Airijoje įsikūręs prekės ženklas garsėja prabangių kvapiųjų žvakių, kvapiųjų kortelių, automobilių ir namų difuzorių bei kitų elegantiškų ir rafinuotų namų kvapų kategorijos gaminių kūrimu.

Šį prekės ženklą prieš 15 metų Airijos laukinėje gamtoje, Glencree slėnyje, įkūrė Orla Van den Bergh ir pavadino jį Orlos sūnų dvynių Makso ir Benjamino garbei, o vėliau jį sukūrė broliai Markas ir Davidas Van den Berghai, kuriuos įkvėpė Orlos motinos meilė žvakių gamybai. Pradėję eksperimentuoti su natūraliu vašku ir eteriniais aliejais, jie greitai pastebėjo, kad turi talentą kurti nuostabaus kvapo žvakes. Pirmoji jų kolekcija buvo pristatyta 2007 m. ir iš karto sulaukė sėkmės. Max Benjamin studija vis dar įsikūrusi Wicklow kalvose, kurios įkvepia prekės ženklo požiūrį į tvarų dizainą.

Max Benjamin produktai - raskite savo firminį kvapą

Max Benjamin garsėja prabangiu žvakių, difuzorių ir namų kvapų asortimentu. Prekės ženklas savo gaminiams gaminti naudoja tik aukščiausios kokybės ingredientus, įskaitant eterinius aliejus. Visose žvakėse naudojamos itališkos medvilnės dagtys be švino, 100 % natūralus sojų ir kokosų vaškas bei eterinių aliejų aromatas. Kiekviena žvakė gaminama daugiau nei septynias valandas ir liejama rankomis. Kvapai kruopščiai maišomi, kad būtų užtikrinta jų pusiausvyra. Vieni populiariausių šio prekės ženklo kvapų yra French Linen Water, citrinžolės ir imbiero bei Maroko mėtų arbatos kvapai.

Max Benjamin prekės ženklas žinomas dėl savo elegantiškos ir rafinuotos dizaino estetikos. Prekės ženklo pakuotės yra paprastos, tačiau elegantiškos, švarių linijų ir prislopintų spalvų. Šio prekės ženklo dizaino filosofija - paprastumas ir elegancija - atsispindi visuose jo gaminiuose.

Prekės ženklo misija ir vizija

Prekės ženklas Max Benjamin siekia kurti gražius ir natūralius gaminius. Įmonė tiki, kad kvapai gali pakeisti erdvę, ir stengiasi kurti įsimintinus ir paveikius kvapus. Prekės ženklo misija - kurti gaminius, kurie pagerina žmonių gyvenimą, nesvarbu, ar jie naudojami atpalaiduojančiai atmosferai namuose, ar ypatingai atmosferai sukurti per ypatingą renginį.

Iš Kulina siūlomų produktų asortimento - kvapiųjų kortelių, automobilių kvapų ir kvapiųjų žvakių - galite išsirinkti mėgstamą kvapą ir paversti jį savo firminiu arba būdingiausiu namų kvapu. Šie gaminiai yra paprastas ir elegantiškas būdas užtikrinti, kad jūsų mėgstamas kvapas būtų visur aplink jus. Jūsų spintoje, komodoje, rankinėje, kuprinėje ar automobilyje. Galite net įsidėti jį į lagaminą arba pasidėti po pagalve, jei negalite jo pasigesti. Ir, tiesą sakant, visai nenustebsime, jei tai padarysite.