Gėrimo rėžimas

 

Skyčių vartojimas

Kaip išgerti 2 l skysčių per dieną

Gėrimas yra svarbus mūsų organizmui. Jei geriame per mažai, dažniausiai mus vargina galvos skausmai, nuovargis ir koncentracijos praradimas. Organizmas neišplauna kenksmingų medžiagų ir, svarbiausia, inkstai neveikia tinkamai. Ekspertai rekomenduoja išgerti 2-3 litrus vandens per dieną. Priklausomai nuo jūsų būklės, svorio ir dienos aktyvumo ir, žinoma, karštomis dienomis turėtumėte gerti daugiau.

Lengviausias būdas reguliariai gerti vandenį yra naudoti paprastą, bet protingą pagalbininką – vandens buteliuką.

Raktas į sėkmę yra:
a/ turėjimas ką nors išgerti po akimis arba po ranka
b/ matuoti išgeriamą kiekį

Vandens buteliukas

Išmanieji vandens buteliukai

Taip, dabar net vandens buteliukas gali būti išmanusis! O gamintojai vienas kitą lenkia išradingumu. Puikus pavyzdys yra Dot Bottle by Joseph Joseph – prekės ženklas, gavęs 14 Red Dot dizaino apdovanojimų. Dot Bottle matuoja, kiek kartų juos užpildote per dieną. Už kiekvieną ištuštėjusį butelį gausite balą. Kaip mokykloje? Teisingai, štai kaip tai veikia! Daugiau žiūrėkite vaizdo įraše.

Kambukka galvoja apie tuos, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką. Elton buteliai turi išmanujį kamštį. Jis turi tris pozicijas – uždarytas, atidarytas ir atidaromas mygtuku. Trečioje pozicijoje geriate tik tuo metu, kai paspaudžiate mygtuką. Kam tai? Atsigerti kelyje. Pasivaikščiojimų, bėgiojimo metu, sporto salėje, taip pat ir automobilyje prie vairo. Galite būti tikri, kad tai tikrai pavyks.

Sulčių buteliukai

Su gamtos skoniu

Jums nepatinka vandens skonis? Saldžių vaisių sirupai nėra geras būdas išlikti sveikiems. Vietoj to suvalgykite griežinėlį citrinos ar apelsino, rinkitės šviežią mėtų lapelį, braškes ar avietes.

Ir vėl – dizainas palengvina. Pavyzdžiui, WMF grafinai yra su dangteliais ir su sieteliais, kurių dėka ingredientai neiškrenta į stiklines pilant. My Flavour Eva Solo buteliukai turi nuimamus iešmelius, kuriais galima prismeigti pasirinktus vaisius pagal tavo nuotaika. Jie pagerina vandens skonį, gražiai atrodo ir nustebina kolegas biure.

Buteliukai platesniais kakliukais taip pat gali būti naudojami kokteiliams. Jei jums jie patinka, peržiūrėkite mūsų kokteilių patarimus.

WVandens grafinas

Vandens grafinai

Tikras funkcionalumas nėra reikalavimas. Netgi gražus vandens grafinas ant jūsų stalo gali nuolat priminti apie gėrimo režimą. Grafino pranašumas prieš stiklinę yra paprastas – kalbant apie stiklinę, nesunku pamiršti, kiek iš tikrųjų šiandien išgėrėme. Rinkdamiesi vandens butelius ir grafinus atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Geriausias pasirinkimas yra stiklas, nerūdijantis plienas arba ekologiškas plastikas, pavyzdžiui, tritanas. Šiose medžiagose nėra kenksmingų ingredientų, juos lengva valyti ir jie nesugeria kvapų.

Termo puodelis

Tesmosai ne tik močiutėms

Žinoma, mes neturime apsiriboti geriamuoju vandeniu. Žiemą galime pasišildyti arbata. Žalioji ir baltoji arbata aprūpina mūsų organizmą sveikų antioksidantų injekcijomis, mate ir guarana atgaivina, o žolelių užpilai padeda organizmui detoksikuoti ir nusiraminti. Deja, į savo gėrimo režimą kavos įtraukti negalime.

Nereikia jaudintis, kad esate „senamadiškas“. Kaip tik priešingai! Visi influenceriai priderina savo termo puodelius ir vandens butelius prie kūno aprangos, dviračių ir rankinių. Derėti šaunu!

41 items total
Atsarginis aušinimo įdėklas ACQUA COOL grafinui, Blomus BM63536
Grafinas vandeniui 1 l, Eva Solo
38 € –17 %
31,50 €
ES567560
Grafinas vandeniui 1,2 l, Bitz
16 € –6 %
15 €
BITZ911937
Grafinas vandeniui 1,4 l, Eva Solo
69,95 € –16 %
58,40 €
ES568015
Grafinas vandeniui FLOW, 1,1 l, dūminis stiklas, Blomus BM63920
Grafinas vandeniui LUNGO 650 ml, dūminis stiklas, Blomus BM64171
Grafinas vandeniui LUNGO650 ml, Blomus
62,90 €
BM64174
Grafinas vandeniui PREDICAT 1 l, Zwilling
37 €
ZW36300803
Grafinas vandeniui SPLASH 1 l, Blomus
39,40 €
BM63786
Grafinas vandeniui SPLASH 1 l, juoda, Blomus
44 €
BM63807
Grafinas vandeniui Splash 1 l, pilkas, Blomus
39,40 €
BM63787
Up
More products